Zadbane ciało

Solarium - zdjęcie

Prawdziwy facet podobnie jak dziewczyna powinien dbać o swoje ciało, aby być bardziej atrakcyjnym. Zwykle dużo nie można zrobić, ale zawsze można poprawić własny wygląd poprzez odpowiednie dbanie o siebie.

Kosmetyczka

Dziwi Cię ten podtytuł? Tak, facet też powinien od czasu do czasu udać się do kosmetyczki. Takie zabiegi jak oczyszczanie skóry, czy regulacja brwi powinny być czymś naturalnym.

Ponadto warto samemu zadbać o siebie poprzez odpowiednie nawilżenie skóry, zadbanie o dłonie, aby były czyste, paznokcie obcięte.

Solarium

Kolejny stereotyp. Facet też może się opalać na solarium. Opalenizna w istotnym stopniu może zwiększyć Twoją atrakcyjność. Musisz jednak pamiętać o właściwej pielęgnacji skóry przed i po opalaniu. Oczywiście nie należy też przesadzać z opalaniem – jeśli w środku zimy będziesz wyglądać jakbyś wrócił z Jamajki to może wyrządzić więcej szkód niż pożytku.

Sylwetka

Teraz trochę trudniejsza sprawa. Musisz popracować nad swoją sylwetką. Chodź wyprostowany, z głową uniesioną do góry. Ważne jest, aby poćwiczyć także nad swoją sylwetką na siłowni, na basenie czy uprawiając różne sporty. Niewielki odsetek facetów rodzi się z świetną sylwetką. Jeśli do nich nie należysz musisz nad nią popracować. Dziewczyny patrzą na klatkę, bicepsy czy tyłek faceta.