Emocje

Wywoływanie emocji – wzbudź w niej pożądanie!

Uśmiechnięta brunetka

Umiejętność wywoływania poszczególnych emocji w kobiecie może się okazać niezwykle przydatna. Ile razy zdarzyło Ci się sprzeczać z powodu jakiejś totalnej błahostki albo jak często widziałeś swoją kobietę smutną, a Twoją jedyną reakcją było tylko nieskuteczne pocieszanie?

Jak panować nad własnymi emocjami?

Uśmiech - radość

Ludzi zupełnie pozbawionych zdolności do odczuwania emocji nazywamy psychopatami. Zapewne nikt z nas nie chciałby dojść do tak perfekcyjnej władzy nad swoimi odczuciami jednak na pewno sporo osób będzie zainteresowanych możliwością świadomego wpływania na swoje

Emocje – jak skutecznie je rozpoznać?

Szczery uśmiech - radość

Zapewne nie raz zastanawiałeś się jakby to było, gdybyś był w stanie odczytać ludzkie emocje. Sytuacji, w których taka wiedza mogłaby być użyteczna jest całe mnóstwo. Dzięki takiej umiejętności mógłbyś wykazywać się większą empatią i zrozumieniem.

Stymulacja werbalna

Różowy słoń - zdjęcie

Stymulacja werbalna nazywana inaczej „zasadą różowego słonia”. Polega na zobrazowaniu przez rozmówcę tego co mówisz. Jeśli powiem, żebyś nie myślał o różowym słoniu z długą trąbą, wielkimi uszami, z zakręconym ogonem i stojącym na tylnich kończynach… to z pewnością właśnie o tym pomyślisz.

Historie

Pieniądze - duża kasa

Opowiadanie historii jest świetną metodą na wzbudzenie w dziewczynie emocji. Zwykle gdy opowiadasz jakąś historię, Twój słuchacz wpada w trans i zaczyna przeżywać emocje bohaterów opowieści. Z tego też względu wielu mówców często stosuje opowiadania, aby szybko pozyskać

Bodźce i reakcje

Kotwica statku

Emocje są powiązane z określonymi bodźcami i dzięki tym bodźcom można wywołać w drugiej osobie dane emocje. Nie musi być żadnego logicznego związku między bodźcem a emocją.