Randki

Randka u Ciebie

Pokój - salon

To nie mogło się inaczej skończyć… Jeśli do tej pory kobieta nie miała okazji przebywania u Ciebie to musisz to zmienić. Nawet, jeśli zdarzyło się, że wpadła do Ciebie na dłużej to nie robiliście z tego osobnego wydarzenia. Tym razem kobieta ma się poczuć w Twoim domu jak gość a jednocześnie jak domownik.

Najromantyczniejsza randka na świecie

Czerwona róża

Stoisz przed swoją życiową szansą, jesteś o krok od sformalizowania Waszej relacji. Nie zepsuj tego! Kobiety uwielbiają romantyzm – to najlepszy sposób na wyrażenie tego, co czujesz. Niech ta randka ocieka romantyzmem, rzecz jasna w subtelny sposób, który nie będzie pozbawiony klasy i wyczucia.

Roztańczona randka

Dyskoteka

Poprzednie spotkanie miało Was do siebie zbliżyć emocjonalnie. Na tym etapie kobieta powinna czuć się przy Tobie komfortowo, gdyż wzbudzasz w niej zaufanie. To idealny moment, aby pociągnąć Waszą relację dalej i pozwolić jej rozkwitać. Stajesz przed trudnym zadaniem – podołasz mu tylko wtedy, jeśli naprawdę Ci zależy.

Całodniowa randka

Jazda rowerami w lesie

Pokazałeś dziewczynie swoją pasję czym oficjalnie zaprosiłeś ją do swojego małego świata. Czy może być coś jeszcze bardziej zbliżającego dwoje ludzi niż dzielenie się całym życiem? Oczywiście, że tak – musisz jednak zastanowić się jak bardzo zależy Ci na tej dziewczynie?

Randka z Twoją pasją w roli głównej

Kolekcja znaczków

Do tej pory spędzałeś czas z kobietą w zupełnie neutralnym środowisku, najwyższy czas to zmienić. Jesteś ciekawym życia człowiekiem i z całą pewnością posiadasz jakieś hobby, pasję, bądź coś niezwykle Cię interesuje. To Twój mały świat, do którego wstęp mają tylko najbliższe i najbardziej zaufane osoby.

Randka w kinie

Sala kinowa

To już Wasza piąta randka. czujecie się ze sobą coraz lepiej i coraz bardziej naturalnie. Macie za sobą szaleńczą drugą randkę. Macie za sobą również sprawianie Twojej wybrance przyjemności (trzecia randka) jak i poznanie Twoich znajomych na czwartej randce. Było dość aktywnie, nieprawdaż?

Randka z Twoimi znajomymi

Domówka

W poprzednim wpisie dowiedziałeś się co zrobić, żeby sprawić dziewczynie przyjemność i żeby miło spędziła czas. Już wiesz co lubi, co jej sprawia przyjemność. Czujecie się już coraz pewniej w swoim towarzystwie. Lubicie siebie nawzajem i chcecie brnąć dalej w tą znajomość. Teraz musisz ją poznać ze swoimi znajomymi!

Randka ku jej przyjemności

Czerwony lemur

Przeżyłeś drugą randkę i chyba nie było tak źle skoro już zastanawiasz się nad kolejną.

Pamiętaj pomiędzy tymi dwiema randkami odpowiednio często napisać do niej SMS lub zagadać na Facebooku.

Randka godna zapamiętania

Sanki

Wróciłeś do domu po pierwszej randce. Nie dość, że żyjesz to jeszcze masz się całkiem dobrze!

Tak trzymać. Teraz – naprawdę – może być już tylko lepiej! Czas zastanowić się nad kolejnymi krokami. I teraz, tak samo jak w poprzednim wypadku – odpowiedz sobie na pytanie:

Wszystko co musisz wiedzieć przed pierwszą randką

Ubierający się mężczyzna

Na początek, kilka spraw organizacyjnych – cykl będzie zawierał 10 tekstów, które będą odpowiedzialne za 10 kolejnych randek. Po przeczytaniu całego cyklu i wprowadzeniu go w życie – sukces jest gwarantowany.  Na pierwszy ogień – pierwsza randka!