Całodniowa randka

Jazda rowerami w lesie

Pokazałeś dziewczynie swoją pasję czym oficjalnie zaprosiłeś ją do swojego małego świata. Czy może być coś jeszcze bardziej zbliżającego dwoje ludzi niż dzielenie się całym życiem? Oczywiście, że tak – musisz jednak zastanowić się jak bardzo zależy Ci na tej dziewczynie? Jeśli jesteś zdecydowany, że gra jest naprawdę warta świeczki to sprawdź jaki jest kolejny krok… Jesteś już tak blisko sukcesu, że teraz nie możesz się poddać, pamiętaj jednak że poziom trudności również wzrasta.

Dotychczasowe spotkania nie zabierały Ci zbyt wiele czasu, wystarczyło się wyszykować, pomyśleć gdzie by tu pójść i jakoś to było. Uważasz, że to i tak było trudne? To zobacz co czeka Cię tym razem – otóż musisz spędzić cały dzień z jedną i tą samą kobietą. Wiem, brzmi nieco przerażająco, to w końcu dopiero siódme spotkanie i jeszcze nie wiesz o niej aż tak dużo jak byś chciał. Nie martw się, zaplanowanie całodniowej randki wcale nie jest niemożliwe.

O czym kategorycznie musisz pamiętać?

Kobieta to też człowiek!

Dokładnie tak, tak samo się męczy, bywa głodna i nawet czasem korzysta z toalety.

Nie spinaj się!

Nie ma sensu rozważać wszystkich możliwych scenariuszy i tworzyć alternatywnych wariantów, gdyby coś poszło nie tak.

Dużo nie znaczy dobrze!

Mniej to często lepiej! Gdybyś jednego dnia miał iść do kina, potem na szybki piknik, żeby zdążyć jeszcze na koncert, po którym czeka Cię kolacja – jej też nie dojesz, bo musisz lecieć na wystawę do galerii, to z całą pewnością nie nacieszysz się niczym w wystarczającym stopniu.

Daję Ci proste zasady

Kierując się nimi zorganizujesz niezapomnianą randkę i nawet nie zauważysz jak szybko zleci Wam czas. Teraz pewnie zadajesz sobie pytanie o konkrety, teoretycznie wiesz wszystko, ale w praktyce dalej nie masz pojęcia gdzie się umówić i co robić. Schemat jaki proponuję jest niezwykle prosty – bądź przez chwilę leniwy i zastanów się jak wyglądają Twoje wolne dni. Na ogół po przebudzeniu zjadasz śniadanie, robisz coś dla siebie, potem obiad, odpoczynek i jakieś wieczorne wyjście. Z kobietą możesz zrobić dokładnie to samo!

Przepis na całodniową randkę

Możecie umówić się w południe i zwiedzić okolicę na rowerach, ulepić bałwana, wyskoczyć na basen – jednym słowem daj jej się trochę zmęczyć. Zmęczony człowiek to głodny człowiek, naturalnie pójdziecie coś zjeść. Koniecznie rozmawiaj z kobietą podczas jedzenia – nie bój się, ona ledwo zje swoją porcję i na pewno nie będzie próbowała Ci czegoś podebrać.

Po jedzeniu trzeba odpocząć, najlepiej żeby było wygodnie i niezbyt angażująco. Lubicie gry planszowe? Zagrajcie w jakąś! Możecie też posłuchać razem muzyki bądź poleżeć na trawie i popatrzeć w niebo. Nim się obejrzysz zacznie robić się późno – to idealny moment na miłe zakończenie. Zabierz kobietę na wystawę – malarstwo ma w sobie coś mistycznego, nie musicie się na tym znać, ważne jest to, że będziemy podziwiać je razem poznając przy tym swoje postrzeganie świata.

Za oknami ciemno

… w taki o to sposób spędziłeś cały dzień z kobietą i nawet nie zauważyłeś jak szybko minął Ci ten czas. Nie zapomnij jej odprowadzić – kobiety są samodzielne i z pewnością dałaby sobie radę sama, ale to od Ciebie zależy jak chcesz się pokazać.

Drobne gesty potrafią zdziałać znacznie więcej niż wyszukane zachowania bądź niespodzianki

To, że wrócisz do domu kilkanaście minut później jest niczym wobec wrażenia jakie wywołasz na niej i każdej osobie, która usłyszy o Twoich manierach.

Właśnie zdobyłeś jej zaufanie. Jest to element, bez którego nie da rady zbudować silnego związku. Wszystko w życiu opiera się na zaufaniu do czegoś bądź kogoś. Kobieta, która Ci ufa będzie w stanie obdarzyć Cię niesamowitymi emocjami – podczas następnego spotkania pomoże jej wyzwolić te pokłady uczuć jednocześnie dobrze się bawiąc.

Mam nadzieję, że nie zniechęciłeś się i masz chęć brnąć dalej. Pomyśl o tych wszystkich dobrych chwilach jakie udało Ci się przeżyć – kolejne będą jeszcze lepsze. Ta randka to był trudny sprawdzian, jesteście w stanie spędzić ze sobą cały dzień, nie nudzicie się i potraficie czerpać radość ze zwykłych rzeczy.

To Wam dobrze wróży – walcz dalej!