O czym musisz pamiętać podczas spotkania?

Cukier w kostkach

Spotkanie z kobietą powinno być przyjemnością dla was obojga. Niestety mężczyźni mają niesamowity talent do psucia wszystkiego podczas randki. Jest cała masa zachowań, które zniszczą każdą dobrze zapowiadającą się relację. Tak samo jak istnieje wiele oczekiwań, które należałoby spełnić, jeśli chce się zatrzymać kobietę na dłużej. Niektóre rzeczy to drobnostki, podczas gdy inne zajmują czołowe miejsca na punkcie przewinień. Skoro ktoś już popełnił te wszystkie błędy i zapomniał o istotnych zagadnieniach to może warto wyciągnąć z tego wnioski i nie sprawdzać wszystkiego na własnej skórze. Zobacz listę, na której znajduje się wszystko to, o czym powinieneś pamiętać podczas spotkania. Teraz to już tylko od Ciebie zależy jak wypadniesz na kolejnej randce!

Opowieści dziwnej treści…

Jeśli jest to jedno z waszych pierwszych spotkań to nie oczekuj, że kobieta jest już Twoja i możesz zacząć wymieniać się z nią życiowymi doświadczeniami. Zdecydowanie bardziej powinieneś skupić się pokazaniu swojej osobowości, w końcu po czym kobieta ma stwierdzić czy jesteś typem faceta, który jej odpowiada. Jeśli zaczepiłeś ją w pewny siebie i zdecydowany sposób na ulicy, potem w czarujący sposób porozmawiałaś z nią, a następnie umówiliście się na spotkanie to musisz wiedzieć, że kobieta ma wobec Ciebie określone oczekiwania. Spodobał jej się mężczyzna jakim byłeś wtedy, więc teraz nie masz innego wyjścia jak tylko dalej być tym samym stanowczym facetem, który wie w jaki sposób prowadzić interakcję. Jeśli tylko zaczniesz brnąć w stronę głębokiego raportu to cały czar pryśnie, okażesz się kolejnym mężczyzną, który opowiada jakieś przedziwne historie, które i tak do niczego nie prowadzą. Mówmy mało lecz konkretnie!

Ona nie jest z cukru!

Najprościej rzecz ujmując – kobietę trzeba dotykać. Jak widać rada jest niezwykle prosta ale mężczyźni jakoś dziwnie o niej nie pamiętają bądź nie chcą pamiętać. Nie wiem w jaki inny sposób można pokazać swoje zainteresowanie jak nie poprzez eskalację dotyku. Skoro dziewczyna Ci się podoba, umawiasz się z nią, ale boisz się jej dotknąć to może lepiej sobie odpuścić. Nie tylko będziesz zawiedziony, że niczego nie osiągnąłeś, ale zmarnujesz też czas tej dziewczyny. Kobieta, która umawia się na randkę nie szuka kolejnego kolegi, z którym będzie opowiadać sobie o przebiegu poranka. Szuka mężczyzny, który w odpowiednim momencie potrzyma ją za rękę, przytuli do siebie i pocałuje. Niestety kobiety kochają silne emocje, które tak niewielu facetów potrafi dostarczać, wzbraniając się od dotyku pokazujesz tylko jak niepewny jesteś w swoich działaniach. Analizujesz wszystko i boisz się reakcji – to nie jest pociągające i psuje atmosferę.

Emocje

Jeśli spotkanie nie będzie pod jakimś względem emocjonujące to nie licz na kolejne wspólne wyjścia. Nie musisz zaskakiwać kobiety wyszukanymi niespodziankami, o wiele bardziej liczy się Twoja pomysłowość, inicjatywa i kreatywność. Jeśli potrafisz zrobić coś szalonego i ekscytującego bez pieniędzy to jesteś człowiekiem, z którym zawsze będzie co robić. Co konkretnie możesz zrobić z kobietą na spotkaniu? Polecam cieszenie się z małych rzeczy, zwykłe karmienie kaczek, mały piknik czy choćby wskoczenie do fontanny jest jakimś przeżyciem. Możecie zwiedzić jakiś opuszczony budynek, wdrapać się na dach i podziwiać okolicę – wszystko zależy od tego jakimi ludźmi jesteście. Nie ma jednej złotej rady dla wszystkich. Skoro wiesz co lubisz i co jest dla Ciebie interesujące to nie szukaj na siłę rzeczy, które zadowolą kobietę. Lepiej zacznij szukać kobiety, która w jakiś sposób będzie podzielała Twój styl bycia. Tylko tak wszystkie spotkania będą udane i niezapomniane!

Idealny scenariusz

Niestety nie ma idealnego scenariusza na udaną randkę, to co jedną kobietę oczaruje może zniechęcić inną. Dlatego tak ważne jest posiadanie własnego zdania, jeśli będziesz spędzał z kobietą czas tak jak Ty lubisz to w końcu znajdziesz taką, której też to będzie odpowiadać. Zbytnie zaangażowanie nie jest atrakcyjne, nie jesteś wtedy żadnym wyzwaniem – zachowujesz się jak chłopiec na posyłki. Nigdy nie staraj się przypodobać na siłę, rób to co lubisz i czekaj! Niestety mężczyźni, którym brakuje kobiet mają tendencję do ulegania przez co znów zostają sami.