Najromantyczniejsza randka na świecie

Czerwona róża

Stoisz przed swoją życiową szansą, jesteś o krok od sformalizowania Waszej relacji. Nie zepsuj tego! Kobiety uwielbiają romantyzm – to najlepszy sposób na wyrażenie tego, co czujesz. Niech ta randka ocieka romantyzmem, rzecz jasna w subtelny sposób, który nie będzie pozbawiony klasy i wyczucia. Pora pokazać kobiecie jak poważnie ją traktujesz i jakie masz wobec niej zamiary.

Na tej randce komunikacja będzie odgrywać kluczową rolę, równie ważna będzie też przezorność i przewidywanie możliwych wydarzeń.

Czas na Działanie!

Nie ma nic bardziej romantycznego niż uroczysta kolacja! Wbij sobie do głowy raz na zawsze – uroczyście i romantycznie nie znaczy drogo! Nawet bez worka pieniędzy będziesz w stanie zaimponować kobiecie i zorganizować iście romantyczny wieczór.

Zasadnicze pytanie – jeść w domu czy na mieście?

Jedzenie w domu ma kilka niezastąpionych plusów.

Możesz samodzielnie przygotować posiłek, który zjecie!

Pokażesz się jak zaradny mężczyzna, który nie tylko potrafi stawić czoła niebezpieczeństwu, ale jest też normalnym, pogodnym facetem. Uwierz, kobiety nie szukają typowego macho, one też chcą się czasem przytulić, poleniuchować czy powygłupiać.

Od Ciebie zależy nastrój i atmosfera w jakiej przebiegać będzie kolacja!

Sam wybierzesz muzykę, ustawisz świece i nakryjesz do stołu. Nie musi być sztywno – kreatywność jest w cenie. Jeśli posiadasz taką możliwość i masz pomysł na aranżacje stołu to nie wahaj się ani chwili!

A co przemawia za jedzeniem na mieście?

Sprawdzona kuchnia!

Jeśli wybierzesz się w miejsce, które znasz to masz pewność, że podane tam jedzenie będzie trzymało poziom. Ponadto będziesz znał menu i mógł coś doradzić. Nie zaskoczy Cię też obsługa, której zachowanie będzie Ci znane – to naprawdę duży komfort psychiczny.

Romantyczna atmosfera!

Czego by nie mówić kolacja w restauracji zawsze ma w sobie coś niezwykłego. Być może jest to związane z kulturą w jakiej zostaliśmy wychowani bądź z tym, co przekazują nam media. Jest to pewnego rodzaju celebracja wieczoru!

Niezależnie od tego co wybrałeś, musisz mieć na uwadze jeszcze jedną rzecz – mam nadzieję, że wiesz co to jest!

Rozmawiaj podczas jedzenia!

Jest to idealny moment żeby podzielić się wrażeniami na temat potraw, wieczoru, czy ogólnie Waszego życia. Poczujesz jak cała ta otoczka sprawi, że otworzycie się na siebie i zaczniecie jeszcze bardziej się pociągać. Rozmowa to nie nawijanie cały czas! Pozwól sobie na chwilę przerwy, spójrz kobiecie w oczy, zerknij na jej buzię. Doceń to jak pięknie wygląda i jak cudowną jest osobą! Ale żeby nie było tak łatwo – nie samym jedzeniem człowiek żyje.

Nie zapomnij o kwiatach

Warto pomyśleć o takich dodatkach jak kwiatek dla kobiety. Nie musi to być bukiet róż, wystarczy pojedyncza sztuka – liczy się gest. Kobiety przywiązują wagę do wydarzeń a nie do ich wielkości, dla nich to bez znaczenia czy dasz im jeden czy dwadzieścia kwiatków.

Poinformuj ją o tym co mogłaby ubrać

To jeszcze nie wszystko – pewnie cały dzień przygotowywałeś się na takie wyjście. Myślisz, że Twoja partnerka nie chciałaby mieć nieco czasu na ogarnięcie? Wiem że niespodzianki są w cenie, jednak wyobraź sobie jej zdziwienie, jeśli pod drzwiami lokalu okaże się, że Ty jesteś w garniturze a ona przyszła w dżinsach. Będzie jej niesamowicie przykro i z całą pewnością nie będzie w stanie docenić Twojego romantyzmu – poczuje się wręcz ośmieszona! Jeśli sytuacja jest niestandardowa to poinformuj o tym swoją partnerkę, na pewno ułatwisz sprawę i jej i sobie.

Czas na pocałunek!

Zwlekałeś z pocałunkiem do tej pory? Nie znajdziesz lepszego momentu niż spacer po kolacji! Jeśli kobieta spędziła z Tobą tyle czasu przez te wszystkie randki to jest na to gotowa! Nie bój się, ona też się stresuje i zastanawia się o co Ci chodzi – po co te wszystkie spotkania skoro nie chcesz jej pocałować.

Ryzykuj!

Po wszystkim powiedz jej o swojej gotowości do bycia razem. Bierz życie we własne ręce i otwarcie mów o tym czego pragniesz. Tylko szczera komunikacja pozwoli Ci na szczęśliwe życie i udaną ostatnią randkę! Potem zaczniecie wspólne życie w związku.