Randka u Ciebie

Pokój - salon

To nie mogło się inaczej skończyć… Jeśli do tej pory kobieta nie miała okazji przebywania u Ciebie to musisz to zmienić. Nawet, jeśli zdarzyło się, że wpadła do Ciebie na dłużej to nie robiliście z tego osobnego wydarzenia. Tym razem kobieta ma się poczuć w Twoim domu jak gość a jednocześnie jak domownik. Dlaczego to takie ważne?

Kobieta, w Twoim domu czy mieszkaniu powinna czuć się dobrze. To najważniejsze. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak tego dokonać:

Kobieta jako gość

Pokaż jej zainteresowanie i nie zostawiaj samej w zupełnie obcym miejscu. Podaj jej rzeczy, bądź powiedz gdzie może je znaleźć. Nie wyciągaj niczego ukradkiem, niech ma okazje zobaczyć jak mieszkasz i nauczyć się panującego porządku.

Służ pomocą. Koniecznie oprowadź kobietę po mieszkaniu i odpowiedz na wszystkie jej pytania. Dzięki temu poczuje się tutaj bezpiecznie i komfortowo. Podkreślaj, że rzeczy są do jej dyspozycji i nie musi pytać o zgodę. Jednak jeśli Cię o coś poprosi to nie nalegaj, aby zrobiła to sama, jesteś gospodarzem i musisz spełniać tę rolę.

Kobieta jako domownik

Pozwól jej działać. Jeśli kobieta stwierdzi, że sama sobie coś weźmie to nie protestuj. W razie czego wytłumacz gdzie może znaleźć pozostałe rzeczy. Bądź jej partnerem i przewodnikiem podczas poznawania domu, unikaj natomiast mentorskiego podejścia.

Nic tak nie podziała na wyobraźnię jak… jej własne nowe kapcie. Kapcie przygotowane specjalnie dla niej. To jasny sygnał, że jest tutaj mile widziana i chętnie przyjmowana. Kapcie to coś, co kojarzy się z domem bądź miejscem szczególnie nam bliskim. Niech Twój dom budzi w niej właśnie takie skojarzenia.

Teraz pewnie zastanawiasz się co można robić w domu, z którego tak chętnie się wyrywasz, żeby jakoś zabić czas. Nie będzie tutaj żadnej rewolucji, nikt nie wymaga od Ciebie posiadania stołu bilardowego, basenu czy też prywatnego kina. Możecie obejrzeć film na komputerze delikatnie się do siebie przytulając. Bardzo dobrym pomysłem jest wspólne przygotowanie choćby drobnego posiłku – mogą to być kanapki i herbata. Poczujecie wtedy taką domową atmosferę, która sprawi, że przejdziecie z etapu spotykania do bycia razem.

A co jeśli nie mieszkam sam?

Tym lepiej, zawsze możesz poznać kobietę ze swoimi współlokatorami bądź domownikami. Warto jednak uprzedzić wszystkich o takiej wizycie. Tata kręcący się po domu w samych bokserkach nie będzie miłym wspomnieniem. Osoby, z którymi mieszkasz będą starały się pokazać Ciebie z jak najlepszej strony. W końcu kto chciałby mieszkać z jakimś nudnym gościem. Dlatego nie krępuj się i pozbądź wszelkich obaw – dla niej to będzie równie wielki stres.

No, ale rodzice to przecież poważna sprawa…

I po co te nerwy – pokaż kobiecie jak traktujesz swoją mamę, a tym samym pokażesz jej jak będziesz traktował ją w przyszłości. Nawet, jeśli nie masz dobrego kontaktu z rodzicami to okaż im szacunek i postaraj się. Zobaczysz, że oni odpowiedzą tym samym i będą Ci wdzięczni za tak duże zaufanie. Miłość rodziców jest bezwarunkowa, szczególnie ta matczyna. Dlatego, jeśli mama poprosi Cię o coś przy dziewczynie to zrób to bez słowa!

A gdzie w tym wszystkim nasz nowy związek?

Jeszcze tego nie zauważyłeś – kobieta poznała Twój świat, Twoich znajomych a nawet Twoją rodzinę! Jest już integralną częścią Twojego życia i zapewniam Cię, że wytrzymując do tej pory sama przywykła do nowej roli jaką dla niej stworzyłeś. Kobiety wiedzą co się święci i na pewno dużo wcześniej rozszyfrowała Twoje zamiary co do jej osoby. Co zrobisz dalej to zależy już tylko od Ciebie – nie poprowadzę Cię za rękę przez całe życie! Dałem Ci szczęście i sam musisz o nie dalej zadbać.

Powodzenia! Bądź szczęśliwy! 🙂