Randka godna zapamiętania

Sanki

Wróciłeś do domu po pierwszej randce. Nie dość, że żyjesz to jeszcze masz się całkiem dobrze!

Tak trzymać. Teraz – naprawdę – może być już tylko lepiej! Czas zastanowić się nad kolejnymi krokami. I teraz, tak samo jak w poprzednim wypadku – odpowiedz sobie na pytanie: Czy dziewczyna na tyle Ci się spodobała, że chcesz dalej ciągnąć relacje? Jeżeli tak – to super. Czytaj dalej.

Jeżeli już po pierwszej randce nie chcesz się z nią widzieć. Po prostu napisz jej że było miło ją spotkać i wystarczy!

Wracając jednak do drugiej randki

Jeżeli już jesteś pewien, że dobrze byłoby się z nią spotkać raz jeszcze szczegółowo zaplanuj działanie.

Pamiętaj, że druga randka nie może oznaczać “powtórki z rozrywki”. Nie możesz znów wziąć dziewczyny np. na kawę czy ciastko, jeżeli na pierwszej randce byliście w kawiarni lub jeżeli byliście na spacerze w parku to na drugą randkę nie wolno Ci tego powtórzyć.

Idea drugiej randki jest prosta – ona musi być niezapomniana!*

*Nie dla Ciebie oczywiście – dla dziewczyny!

Dlaczego tak musi być?

Ponieważ dziewczyny uwielbiają wprost czuć się wyjątkowe. Dlatego miejsce, w które ją zabierzesz też powinno być wyjątkowe. Nie mam oczywiście tu na myśli wydawania połowy zaoszczędzonych na wszystkim pieniędzy tylko po to, żeby zabrać ją na egzotyczną wyprawę rodem z filmów. Chodzi raczej o postaranie się o to, żeby czas, który spędzicie razem był naprawdę wyjątkowy.

Miejsce – czyli “punkt zero”

Wszystko zależy od uwarunkowań. Mam na myśli tak prozaiczne rzeczy jak pogoda, pora roku, godzina.

Załóżmy, że spotykacie się w sobotnie popołudnie.

Daje Ci to ogromne pole do popisu! Z randek, których ona nie zapomni będzie:

Weź ją do Parku Linowego!

Możesz być pewien, że ostatni raz kiedy tam była, było wieki temu.

[label type=”badge” style=”important” title=”Rada”] Odpowiednio wcześniej uprzedź ją delikatnie np. poprzez SMS, że szykujesz dla niej niespodziankę. Doradź sportowe buty i spodnie. Nie pozwól żeby była skrępowana swoim ubiorem, bo nic z tego nie wyjdzie. Taki SMS nie tylko pozwoli jej się odpowiednio przygotować (tak, nawet ubierając się w dres kobiety chcą się umalować, upiąć włosy, żeby lepiej wyglądać).

Paintball (laserowy oczywiście)

I to jest ważna uwaga: LASEROWY. Nie chcesz chyba, żeby Twoja towarzyszka wyszła z randki z Tobą z siniakami. Natomiast taka zabawa rozluźni Was i uwolni pokłady endorfiny.

A co robić zimą?

Jest jeszcze więcej atrakcji!

Idealne na takie zimowe randki są np. sanki. Pożycz od kumpla, siostry kogokolwiek i zaproś ją na przejażdżkę na sankach po parku. Niech dziewczyna poczuje się jak księżniczka!

Są dwa minusy: dziewczyna może zmarznąć, więc zabierz ze sobą koc!

Drugi minus – możesz się zmęczyć po 100 metrach.

Dlatego też, odpowiednio wcześniej zatroszcz się np. o termos z herbatą i…górkę po której możecie zjeżdżać!

To co łączy przykładowe pomysły na drugą randkę to sama idea! Chodzi o to, że musisz się naprawdę postarać, żeby było widać, że zajęło Ci to trochę czasu, aby coś znaleźć, wyszukać, sprawdzić.

Staraj się. To słowo przewodnie do drugiej randki. Jeżeli odpowiednio odrobisz “pracę domową”, dziewczyna nie będzie mogła doczekać się kolejnego spotkania. Będzie umierać z ciekawości na to, czego może spodziewać się po kolejnych spotkaniach. A chyba o to Ci chodzi?