Randka ku jej przyjemności

Czerwony lemur

Przeżyłeś drugą randkę i chyba nie było tak źle skoro już zastanawiasz się nad kolejną.

Pamiętaj pomiędzy tymi dwiema randkami odpowiednio często napisać do niej SMS lub zagadać na Facebooku.

Ona musi czuć, że po drugiej randce może liczyć na kolejną. Czasy kiedy to trzymało się dziewczyny w niepewności już dawno minęły. Jeżeli chcesz rzeczywiście się z nią kolejny raz spotkać, odezwij się do niej.

Widzieliście się już dwa razy. Pewnie wiesz już o niej na tyle dużo, że mógłbyś opowiedzieć o niej w trzech zdaniach. Co lubi, czy ma rodzeństwo, czy woli zielony czy niebieski i czym się interesuje.

Jej zainteresowania są i powinny być dla Ciebie najważniejsze!

Dlaczego?

Ponieważ trzecia randka to randka związana z jej zainteresowaniami i tylko jej! Tak, do trzeciej randki musisz koniecznie dowiedzieć się co ona lubi. Jak zdobyć takie informacje, które często są kamuflowane pod uśmiechami i zmianą tematu? Jak dowiedzieć się, tego wszystkiego w trakcie 2 randek? Otóż tylko w trakcie rozmowy, i to aktywnej z Twojej strony będziesz mógł “wyciągnąć” z niej takie informacje. Inną opcją – jednak mniej preferowaną jest sprawdzenie tego co np. lubi na portalach społecznościowych, typu Facebook czy Twitter.

Kiedy już dowiesz się co lubi, będziesz mógł odpowiednio zaplanować działanie.

Co kobiety lubią najczęściej? Zwierzęta, sport, modę, czytanie książek.

Miejsca na randkę

Teraz, gdy już wiesz co lubi Twoja wybranka pozostaje Ci tylko zrobienie burzy mózgów i wymyślenie miejsca, na które…nie wpadłbyś wcześniej.

Coś dla miłośniczek zwierząt

Wystarczy, że miłośniczkę wszelakich zwierząt zaprowadzisz np. do ZOO. Możecie razem podziwiać egzotyczne zwierzęta. Potem na ławce, blisko wody nakarmić razem kaczki.

Dziewczyna nie tylko zobaczy, że naprawdę się starasz, ale także będzie świetnie się bawić. I co ważniejsze zauważy, że Ty jej naprawdę słuchasz!

Coś dla czytelniczek

Jeżeli jej pasją jest np. czytanie książek. Nic nie sprawi jej takiej przyjemności jak odnaleziony specjalnie przez Ciebie na tą okazję stary antykwariat. Możecie razem błądzić pomiędzy półkami w poszukiwaniu książkowych arcydzieł. Wybierać, zaczytywać się. Wyjdziesz na naprawdę inteligentnego.

Coś dla kobiet-sportowców

Jeżeli interesuje się sportem – masz jeszcze łatwiej! Wystarczy, że dowiesz się, którą dyscypliną interesuje się i zabierzesz ją na jeden z ważnych meczy danego sezonu.

Coś dla fanek mody

Jeżeli Twoja wybranka interesuje się modą. A Ty – delikatnie mówiąc – nie bardzo. Możesz być w tarapatach. Dlaczego? Ponieważ nie zabierzesz jej na zakupy, bo to byłoby dziwne.

Nie pójdziesz z nią do second-handu, bo to też byłoby dziwne. Jedyna droga, żeby wyjść z takiej opresji to znalezienie jakiegoś wydarzenia związanego z modą, na który chciałaby pójść. Może to być fashion week, targi mody etc.

Pamiętaj, że trzecia randka to naprawdę dopiero początek Twojego starania się o nią.

Pewnie już teraz wiesz, czy chcesz umówić się na kolejne. Jeżeli tak – nie trać czasu. Już w trakcie trzeciej randki napomknij dwa zdania o ważnej dla Ciebie uroczystości/imprezie/etc.

Nie ważne czy to jest dla Ciebie bardzo ważne – czy po prostu jest to jakaś okazja. Niech ona wie, że chciałbyś ją  gdzieś zaprosić – ale jeszcze nie mów o co dokładnie chodzi. Będzie na to czas. Wybadaj teren, zobacz czy byłaby zainteresowana wyjściem z Tobą wraz z Twoimi znajomymi.

Jeżeli tak – to idealnie.

Więcej dowiesz się w kolejnym wpisie.