Randka z Twoimi znajomymi

Domówka

W poprzednim wpisie dowiedziałeś się co zrobić, żeby sprawić dziewczynie przyjemność i żeby miło spędziła czas. Już wiesz co lubi, co jej sprawia przyjemność. Czujecie się już coraz pewniej w swoim towarzystwie. Lubicie siebie nawzajem i chcecie brnąć dalej w tą znajomość. Teraz musisz ją poznać ze swoimi znajomymi!

Czas, żeby dziewczyna poczuła, że nie jest tylko Twoim „widzimisie” ale, że chcesz do znajomości z nią podejść poważnie.

Dlatego na czwartą randkę koniecznie, ale to koniecznie zaplanuj, żeby poznała kogoś z Twojego bliskiego otoczenia. Oczywiście, nie mówię teraz o słodkim niedzielnym obiadku u rodziców, ale raczej o wejściu w Twój teren.

Na czwartą randkę przygotuj się odpowiednio

Powiedz swojemu najlepszemu kumplowi jaka jest sprawa. Jeżeli jest Twoim kumplem będzie wiedział, że chodzi o to, żeby zrobić na dziewczynie dobre wrażenie, a nie wrażenie człowieka z kanałów czy neandertalczyka!

Zaplanujcie wraz z Twoim kumplem podwójną randkę. Idźcie gdzieś we czwórkę!

Twoja wybranka poczuje się naprawdę wyjątkowo. Będzie to dla niej znaczyło, że nie tylko dobrze spędza się Wam czas razem, ale także traktujesz ją już całkiem serio i nie wstydzisz się pokazać światu!

Problem jest wtedy, gdy kumpel nie ma dziewczyny

Wtedy to musisz się zabrać do sprawy jeszcze poważniej. Rozejrzyj się wśród znajomych, kto gdzie i kiedy organizuje jakąś domówkę. Jeżeli uda Ci się wkręcić na nią od razu zakomunikuj, że przyjdziesz z kimś. Niech to nie będzie niespodzianka dla gospodarzy, gdy wejdziesz z kobietą. Dziewczyny widzą zdziwienie w oczach. Jeżeli Twoja wybranka poczuje się jak przysłowiowe „koło u wozu” z randki nici. Natomiast jeżeli odpowiednio wcześniej uprzedzisz gospodarza, on nie zrobi przynajmniej głupiej miny otwierając Wam drzwi.

Na domówce staraj się przedstawić ją Twoim dobrym znajomym. Bądź uprzejmy i szarmancki.

Co najważniejsze – pod groźbą spoliczkowania – nie oglądaj się za innymi dziewczynami! To Twoja kobieta jest teraz najważniejsza. Skup się tylko i wyłącznie na niej.

Staraj się zabawiać ją rozmową.

Staraj się mówić kto jest kim, jeżeli nie zna nikogo. Staraj się, żeby czuła się komfortowo. I co najważniejsze – nie zmuszaj jej do całonocnego przesiadywania na kończącej się już imprezie.

W odpowiednim momencie zaproponuj, że jeżeli ona ma ochotę możecie już się zbierać.

Zawsze pytaj o to, na co ona ma ochotę

Zwróć uwagę na różnicę pomiędzy:

– Chodź wychodzimy, chcę już iść.

a

– Może masz ochotę już wyjść? Wyglądasz na zmęczoną, może Cię odprowadzę?

Pewnie udało Ci się uchwycić różnicę pomiędzy tymi dwoma zdaniami. Sens niby ten sam, ale jednak brzmi inaczej prawda?

Kiedy już wyjdziecie. Pamiętaj, żeby zapytać jak się bawiła. Spytać o ogólne wrażenia. W drodze do domu możecie wspominać najśmieszniejsze elementy domówki.

Pamiętaj, żeby odprowadzić ją pod dom lub klatkę. Kiedy będziecie kierować się ku swoim mieszkaniom może już być późno – nie pozwól żeby Twoja towarzyszka czuła, że jest zostawiona samej sobie. Odprowadź ją!

Pamiętaj zapytać o jej plany na najbliższy tydzień. To będzie dla niej znak, że chcesz się z nią niedługo spotkać.