Randka w kinie

Sala kinowa

To już Wasza piąta randka. czujecie się ze sobą coraz lepiej i coraz bardziej naturalnie. Macie za sobą szaleńczą drugą randkę. Macie za sobą również sprawianie Twojej wybrance przyjemności (trzecia randka) jak i poznanie Twoich znajomych na czwartej randce. Było dość aktywnie, nieprawdaż?

Teraz czas skupić się tylko na sobie i Twojej wybrance. Bez szumu, gwaru. Idziecie teraz do kina!

W przygotowaniu randki w kinie (tak, tak – nie można iść na żywioł!) musisz zacząć od sprawdzenia swojej wiedzy o filmach. Jeżeli jesteś kinomaniakiem i wszystkie nowości filmowe mógłbyś recytować obudzony w środku nocy – to super. Masz problem z głowy. Natomiast, jeżeli na filmach znasz się tyle, co każdy, a jedyną komedię romantyczną, którą kojarzysz to “Dziennik Bridget Jones” musisz sięgnąć po rady eksperta.

Nie mi nic gorszego jak pójście na komedię, która nie jest zabawna!

Poszperaj na filmweb.pl . Zobacz jakie filmy są grane w kinie. Zastanów się czy nie lepiej wziąć swoją towarzyszkę do kina mniej obleganego, przez rzesze dzieciaków – jak np. kino studyjne. Szukaj i wyciągaj wnioski. Jeżeli sam myślisz, że nie dasz rady wyselekcjonować czegoś ciekawego – pytaj! Na pewno masz koleżanki, które chętnie Ci pomogą! A może siostra? Oprócz tego, że zawsze miałeś ją za dziecko – może teraz okazać się przydatna! Pytaj, pytaj i jeszcze raz pytaj. Tylko tak dokonasz trafnego wyboru.

Pamiętaj, że film, który wybierzesz musi się podobać kobiecie – nie Tobie!

To jedyna zasada, jakiej trzeba przestrzegać przy wyborze filmu. To dziewczynie musi się podobać film, a nie Tobie. Dlaczego? Ponieważ, wtedy gdy dziewczyna będzie zajęta akcją dziejącą się na ekranie, Ty możesz spokojnie zająć się nią! To znaczy, że w trakcie oglądania filmu możesz już podejmować pierwsze próby złapania ją np. za rękę. Brzmi banalnie? No cóż. A kto powiedział, że róże i kolacja przy świecach nie są banalne – a jednak działają! Dlatego szukaj i czytaj recenzje. Tak wybierzesz odpowiedni film.

Następnie koniecznie zarezerwuj dla Was miejsca. Dobrze gdybyś od razu kupił bilety przez Internet. Nie chcesz chyba stać ze swoją wybranką w kolejce do kasy?

Najlepiej działają komedie romantyczne

Dlaczego? Dziewczyny uwielbiają wprost utożsamiać się z bohaterkami filmów o miłości. Ich perypetiami i losami. Dla Ciebie natomiast to idealny moment – żeby podchwycić kilka romantycznych pomysłów iście z filmu!

Podczas seansu

Staraj się chodź trochę nadążać za akcją. Po filmie dziewczyna będzie pewnie chciała przegadać z Tobą najciekawsze (jej zdaniem oczywiście momenty) musisz być na to przygotowany!

W trakcie seansu musisz wyczuć czy dziewczyna lubi np. rozmawiać w trakcie filmu, czy raczej nie. Jak to zrobić? Zagadaj do niej raz, jeżeli kolejny raz to ona coś do Ciebie szepnie – oznacza, że lubi. Jeżeli nie – to wiadomo, że nie.

Czytaj jak najwięcej z tego jak ona się zachowuje. Czy jest oparta bliżej w Twoją stronę, gdzie trzyma rękę etc. To wszystko ma znaczenie.

Pamiętaj, żeby po seansie zabrać ją jeszcze na coś słodkiego. W trakcie deseru będziecie mogli podzielić się spostrzeżeniami!

Randka w kinie nie musi to być niema.