Randka z Twoją pasją w roli głównej

Kolekcja znaczków

Do tej pory spędzałeś czas z kobietą w zupełnie neutralnym środowisku, najwyższy czas to zmienić. Jesteś ciekawym życia człowiekiem i z całą pewnością posiadasz jakieś hobby, pasję, bądź coś niezwykle Cię interesuje. To Twój mały świat, do którego wstęp mają tylko najbliższe i najbardziej zaufane osoby. Pokaż jej, że traktujesz ją jak kogoś wyjątkowego!

Twoja pasja

Kobieta może jej nie rozumieć, bądź nie podzielać, ale z całą pewnością doceni to, że robisz w życiu coś tylko i wyłącznie dla siebie. Ponadto, jeśli szczerze się czymś interesujesz to będziesz umiał o tym opowiedzieć w ciekawy sposób. Nawet z pozoru nudne zainteresowania mogą skrywać niesamowite historie – pozwól, że Ci pomogę.

Zbierasz znaczki/pocztówki

Na pewno masz w swojej kolekcji okazy, których zdobycie przysporzyło Ci wiele trudności. Opowiedz o tym. Pokaż, że nawet jak trafiasz na problem to potrafisz go rozwiązać, gdyż naprawdę Ci zależy. To dla kobiety jasny sygnał, że będziesz walczył o istotne dla Ciebie sprawy.

Piszesz wiersze/opowiadania

Nic prostszego. Napisz coś specjalnie dla niej. Pokaż, że nie wstydzisz się tego co robisz i traktujesz poważnie swoje umiejętności. Jeśli będziesz spójny z tym co mówisz, to kobieta doceni Twoje starania – niezależnie od tego, co dla niej przygotujesz.

Trenujesz coś nietypowego

W czym problem, nie musisz od razu pokazywać jaki to jesteś profesjonalny. Najpierw możesz zademonstrować o co chodzi w danym sporcie a następnie nauczyć kobietę podstaw, aby mogła również czerpać radość z tego spotkania. To będzie idealna okazja do zainicjowania dotyku!

Nie skupiaj się tylko na działaniu

Musisz mówić i opowiadać o tym co się dzieje. Bardzo prawdopodobne, że kobieta nie będzie zupełnie mieć pojęcia o Twojej pasji. Opowiedz jej wszystko ze szczegółami, ale też pozwól zadawać pytania. Pod żadnym pozorem nie wyśmiewaj jej pytań, nawet jeśli zapyta o coś oczywistego.

Jest pewnie wiele dziedzin, o których nie masz bladego pojęcia. Uszanuj to, że nie można znać się na wszystkim. To jeszcze nie koniec Waszej randki, zaprosiłeś kobietę do swojego świata i chciałbyś, aby w nim pozostała. Postaw się jednak w jej sytuacji, być może ona nie posiada tak fascynującego hobby i po prostu jest jej głupio.

Kobiety mają pokrętny tok rozumowania

Zamiast cieszyć się tym wszystkim co przeżyła może zacząć myśleć, że jesteś dla niej zbyt żywiołowy, podczas gdy ona to taka „zwykła i nudna” dziewczyna. Nie możesz pozwolić, aby tak się stało! Jak to zrobić?

  1. Po pierwsze: zadawaj pytania – musi być coś czym ona się interesuje. Podkreśl to, że nie masz o tym pojęcia i doceń jej zaangażowanie. Zauważyłeś już, że często niepozorne zajęcia mają drugie dno, które przesycone jest ciekawymi przygodami.
  2. Po drugie: nie ściemniaj – nie ma nic gorszego niż przechwalanie się sukcesami bądź udawanie lidera. To, co robisz powinieneś robić dla własnej przyjemności, nie każdy musi wiedzieć, że wygrałeś w zawodach bądź zaprosili Cię do wywiadu. Na takie zwierzenia przyjdzie jeszcze pora.
  3. Po trzecie: bądź normalny – niby proste a tak trudne do wdrożenia. Nic tak nie działa na kobiety jak naturalność w zachowaniu. Jeśli do tej pory cieszyłeś się jak dziecko podczas opowiadania o swoim hobby to nie zmieniaj tego. Przybranie poważnej miny i wypowiadanie się tonem eksperta na pewno nie przysporzy Ci niczego dobrego!

Teraz to naprawdę koniec, jesteście gotowi na kolejny krok mający na celu jeszcze większe zbliżenie do siebie. Nie ociągaj się, kolejna randka będzie wymagała zaplanowania kilku szczegółów i drobnej pomocy innych osób – będzie warto!