Roztańczona randka

Dyskoteka

Poprzednie spotkanie miało Was do siebie zbliżyć emocjonalnie. Na tym etapie kobieta powinna czuć się przy Tobie komfortowo, gdyż wzbudzasz w niej zaufanie. To idealny moment, aby pociągnąć Waszą relację dalej i pozwolić jej rozkwitać. Stajesz przed trudnym zadaniem – podołasz mu tylko wtedy, jeśli naprawdę Ci zależy. O ile na poprzednich randkach mogłeś pozwolić sobie na drobne wpadki czy niedociągnięcia, tak tutaj nie ma o nich mowy. Jeden błąd może wszystko przekreślić!

Zabierz ją na tańce!

Wbrew pozorom nie ma nic prostszego niż rytmiczne ruszanie się w rytm muzyki – to tylko pozory! Czyha na Ciebie cała masa niebezpieczeństw, z którymi musisz umieć sobie poradzić.

Inni mężczyźni

Nie mówię tutaj o typie Latino-lowelasa, który podrywa każdą żywą kobietę, znacznie gorsze są cwaniaki szukające jakiejś zadymy. Nie ważne jakiej jesteś postury, czym się zajmujesz i ile mięśni dźwiga Twój kręgosłup. Zasada jest jedna – nigdy nie pozwalaj obrażać kobiety, z którą przyszedłeś.

Inne kobiety

Uwierz mi, nic tak nie przekreśli Twoich szans i starań jak flirtowanie z innymi dziewczynami, gapienie się na ich ciało czy zalotne uśmiechy. Bądź pewien swojej partnerki i to na niej skup całą swoją uwagę.

Głośna muzyka

Niestety podczas tańca nie będzie dane Wam porozmawiać. Musisz przemyśleć co chcesz powiedzieć i wypowiedzieć to na tyle głośno, aby dziewczyna usłyszała, najlepiej wprost do ucha. Pamiętaj też, że parkiet to nie miejsce na pogawędki, macie pracować nad wspólnym dotykiem, subtelnym, ale zdecydowanym.

Brak umiejętności tanecznych

Nie każdy rodzi się tancerzem. Niektórzy nawet pomimo nauki nie będą w stanie przeskoczyć danego poziomu. Zupełnie się tym nie przejmuj! Wystarczy podejść do tematu na luzie, weselne obroty sprawdzają się idealnie. Jeśli chcesz czegoś więcej, to wybierz się na kurs salsy – wtedy rozruszasz swoje ciało.

Taniec będzie odgrywał tutaj znaczącą rolę – nie liczą się umiejętności, ale to, jak dobrze będziesz się bawił. Pamiętaj, że kobieta nie oczekuje od Ciebie mistrzowskich umiejętności, jej chodzi o poczucie bezpieczeństwa i dobrą zabawę. Możesz śmiało się przyznać do tego, że nie potrafisz tańczyć… Powygłupiajcie się przy dźwiękach muzyki a potem w ramach odpoczynku skoczcie do baru po coś do picia.

Pić czy nie pić?

Co pić? Jeśli nie czujesz się na siłach to wystarczy woda bądź sok. Chcesz ugasić pragnienie i pogadać – wybierz piwo. Masz ochotę spędzić więcej czasu na odpoczynku i rozmowie to zaproponuj drinka. Jedno czego nie wolno Ci zrobić to się upić. Nie ma bardziej żenującego widoku niż kobieta, która musi prowadzić pijanego faceta. Wyobraź sobie analogiczną sytuację – czy chciałbyś, żeby Twoja siostra w środku nocy szła z pijanym gościem? No właśnie, masz dbać o bezpieczeństwo swojej partnerki i kropka!

Ale, ale… Mieliście rozwijać Waszą relację i wprowadzać nieznaną dotąd formę dotyku – w czym rzecz?

Twój dotyk musi być zdecydowany

Jeśli chcesz zejść z parkietu to chwyć kobietę dość mocno za dłoń i prowadź za sobą. Masz zrobić dla niej przejście!

Podczas tańca śmiało możesz dotykać jej włosów, pleców bądź szyi. Ta ostatnia jest często bardzo wrażliwa na dotyk.

Nie obmacuj!

Taniec to idealna okazja do poznawania Waszych ciał, pamiętaj jednak o szacunku do kobiety. Mimowolnie ludzie na parkiecie będą zwracać na Was uwagę i na pewno nie będzie to w dobrym guście, jeśli zaczniesz zbyt mocno eskalować dotyk.

Inicjuj, ale nie bądź nachalny

Nie musicie się cały czas dotykać, pozwól kobiecie przywyknąć do nowego sposobu w jaki ją dotykasz, niech się z tym oswoi i zaakceptuje.

Czy podczas tańca można się całować? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Tutaj jesteś zdany już tylko i wyłącznie na siebie. Jeśli uważasz, że zbliżyliście się do siebie na tyle blisko, to droga wolna. Masz obawy? Boisz się? To Ty jesteś mężczyzną i musisz pociągnąć za spust. Kobiety mają to do siebie, że często stwarzają okazję, ale to Ty musisz wykazać się zdecydowaniem. Najwyżej uśmiechnie się i odwróci głowę.

Niezależnie od tego co się stanie, pokażesz jej swoje zdecydowanie i zainteresowanie jej osobą. To bardzo ważny wstęp przed kolejną randką. Randką, która powinna jednoznacznie określić Waszą relację!