Rozmowa

Najczęściej popełniane błędy w rozmowach z kobietami

Rozmowa na murze kobiety i mężczyzny

Kiedy już uda Ci się nawiązać rozmowę z kobietą musisz być świadomy tego, że jedno nierozważne zdanie może popsuć całą interakcję. W miarę zdobywanego doświadczenia będziesz wiedział, że czasem całość da się jeszcze uratować, jednak zamiast brnąć w tego typu sytuacje lepiej nauczyć się ich unikać.

O czym rozmawiać z dziewczyną?

O czym rozmawiać z dziewczyną?

Jeśli już odważysz się podejść do kobiety z zamiarem jej poznania to musisz wiedzieć w jakim kierunku chcesz poprowadzić tę interakcję. Zapewne nikt nie wierzy, że wystarczy wypowiedzieć tylko jakieś magiczne zdanie, aby oczarować kobietę – tak to niestety nie działa. Musisz być zatem przygotowany na całkiem długą

5 sposobów na udaną rozmowę

Zasada pareto - 80/20

Zobaczyłeś atrakcyjną kobietę, zdecydowałeś się podejść i zacząłeś rozmowę. Po paru chwilach okazało się, że konwersacja przebiega bardzo nieskładnie, rozmówczyni zaczyna się nudzić i odchodzi. Niestety taki scenariusz jest częsty, szczególnie u początkujących osób, które dopiero zaczynają aktywne poznawanie nowych ludzi.

Podstawy rozmowy z dziewczynami

Rozmowa przy herbacie

Często na początku znajomości z dziewczyną bywa, że nie ma ona dużo do powiedzenia, jest nieśmiała, nie chce dużo mówić – wówczas całe brzemię podtrzymywania konwersacji spada na Ciebie. Dziewczyna oczekuje, że będziesz coś mówić, czeka na Twój ruch.

Sztuczki podczas rozmów

Sztuczka karciana - as serce

Zdarzyło Ci się, że słuchałeś niektórych osób obojętnie co by nie mówiły? Wbrew pozorom możesz się tego też nauczyć. Trzeba zwyczajnie poznać kilka sztuczek i wykorzystywać je podczas rozmów, również z dziewczynami.

Tematy rozmowy z dziewczyną

Trzy psy z piłką

Na początku znajomości z dziewczyną ważne jest mieć o czym z nią porozmawiać. Co jednak, gdy nie wiesz o czym rozmawiać z kobietą? Na szczęście jest sporo tematów rozmów, na które można porozmawiać z każdą dziewczyną.