Podstawy rozmowy z dziewczynami

Rozmowa przy herbacie

Często na początku znajomości z dziewczyną bywa, że nie ma ona dużo do powiedzenia, jest nieśmiała, nie chce dużo mówić – wówczas całe brzemię podtrzymywania konwersacji spada na Ciebie. Dziewczyna oczekuje, że będziesz coś mówić, czeka na Twój ruch. W tym etapie zapoznania musisz włożyć w konwersację dużo więcej niż kobieta.

W późniejszym etapie zapoznania staraj się rozmawiać z dziewczyną w stylu „zdanie za zdanie”. Powiedz coś i daj powiedzieć coś dziewczynie. Spytaj ją o coś, spytaj o opinię, o jej zdanie o coś co ją zainteresowało w trakcie tego co mówiłeś. Pamiętaj, że to ma być rozmowa a nie monolog – daj kobiecie się wypowiedzieć. To nie może być rozmowa w jedną stronę. Rozmowa ma być naturalna i obie strony powinny coś do niej wnosić.

Bywa, że facet pod wpływem zdenerwowania bądź innych powodów w konwersacji z dziewczyną wpada w słowotok. Mówi i mówi oraz do tego często bez sensu. Jest to jeden z błędów, które popełniają faceci przy rozmowach z dziewczynami. Dziewczynie należy dać dojść do słowa, dać wyrazić jej zdanie, dać się zainteresować nią, jej poglądami. Sztuka rozmowy z kobietami polega nie tylko na samej rozmowie, ale także na słuchaniu tego co chce powiedzieć dziewczyna.