Seks

Pokonaj ostatni ruch oporu

Zbliżenie intymne pary

Udało Ci się poznać i oczarować piękną kobietę, umawiacie się na randki aż w końcu wylądowaliście w mieszkaniu jednego z was. Wszystko zmierza w wiadomym kierunku jednak w pewnej chwili coś się psuje. Napięcie znika, atmosfera przestaje być tak seksualna i po prostu do niczego nie dochodzi. Dodatkowo często kobieta zaczyna mieć różnego rodzaju wymówki, na które mężczyzna stara się logicznie odpowiedzieć.

Rola logistyki i psychiki

Łóżko w sypialni

Zakładam, że jesteś już mężczyzną, który potrafi nawiązać kontakt z nieznajomą kobietą, wie w jaki sposób należy prowadzić interakcję, jednak miewa problemy w ostatniej fazie uwodzenia. Jeśli nie bardzo wiesz dlaczego nie udaje się Cię doprowadzić do stosunku z kobietą to mam nadzieję, że znajdziesz tu rozwiązanie swojego problemu.

Jednonocna przygoda

Masowanie szyi partnera

Jeśli po cichu marzysz o przeżyciu jednorazowej przygody z nowo poznaną kobietą to nie masz się czego wstydzić. Wielu mężczyzn chce tego spróbować i jest to całkowicie normalne – kojarzy się z wielkimi emocjami i sporą dawką adrenaliny.

Zaspokojenie partnerki

Piersi zmysłowej kobiety

Gdy uda Ci się poderwać dziewczynę, to zawsze chcesz, aby Wasz pierwszy raz był wyjątkowy. Nawet gdy Tobie nie do końca na tym zależy, to prawdopodobnie dla niej ma to ogromne znaczenie. Musisz zatem zrobić wszystko, aby Wasz pierwszy seks pozostał w Waszej pamięci jako wydarzenie

Ty i Twoja seksualność

Suksualność mężczyzny - facet w slipach

Zdarza się, że obawiasz się zbliżenia z kobietą, ponieważ Twoja seksualność nie do końca Cię zadowala. Martwią Cię przede wszystkim problemy związane z Twoim wyglądem. Obawiasz się czy spodobasz się taki jaki jesteś i czy swoją osobą nie rozczarujesz wybranki w sytuacji intymnej. Jeśli w tej tematyce potrzebujesz wsparcia, wówczas warto abyś zastosował się do kilku sprawdzonych rad.

Problemy w łóżku

Duże łóżko dla dwojga

Zanim dojdzie do Twojego pierwszego zbliżenia z nową partnerką, na pewno zadajesz sobie bardzo dużo pytań, wśród których są pytania o własną sprawność seksualną, możliwości i wytrzymałość. Z pewnością chcesz stanąć na wysokości zadania