Jednonocna przygoda

Masowanie szyi partnera

Jeśli po cichu marzysz o przeżyciu jednorazowej przygody z nowo poznaną kobietą to nie masz się czego wstydzić. Wielu mężczyzn chce tego spróbować i jest to całkowicie normalne – kojarzy się z wielkimi emocjami i sporą dawką adrenaliny. Dlaczego zatem tak niewielu facetom udaje się doprowadzić do mitycznego ONS (One Night Stand)? Moim zdaniem wszystko spowodowane jest złym podejściem do interakcji. Zbyt dużo czasu zostaje zmarnowane na budowanie raportu i porozumienia zamiast na wzbudzeniu atrakcyjności i seksualnego napięcia. Trzeba pamiętać, że jeśli zależy nam tylko na przygodzie to musimy wokół tego budować całą relację. Rozmowa o dzieciństwie nie jest dobrym wstępem do szybkiego seksu w samochodzie bądź toalecie. Twoje postępowanie musi pokazywać, że jesteś facetem, który wie czego chce, tym właśnie się zajmiemy!

Seksualny stan

Niektórzy trenerzy uwodzenia uważają, że musisz być w odpowiednim stanie, abyś mógł szybko doprowadzić do seksu z kobietą. Na czym miałoby to polegać? Wszystko sprowadza się do właściwego dostosowania energii do poziomu interakcji. Jeśli będziesz zbyt spokojny i wyciszony to nie zrobisz wrażenia na kobiecie. Z kolei jeśli będziesz szalał i wszędzie będzie Cię pełno to trudno, abyś został potraktowany jak zdecydowany i pewny siebie facet. Ważne jest znalezienie złotego środka, nie możesz zagadać kobiety, ale nie możesz też milczeć. Ponadto całe Twoje działanie ma pokazywać, że kobieta Cię pociąga zarówno fizycznie jak i psychicznie. Musisz dawać wyraźne sygnały swojego zainteresowania. W przeciwnym wypadku nawet jeśli kobieta miałaby ochotę na szybką przygodę to mogą u niej wystąpić obawy z serii „to się dzieje za szybko”, czy „wyjdę na łatwą”. Twoja postawa musi pokazywać, że bierzesz całą odpowiedzialność na siebie i jest to dla Ciebie coś naturalnego. Jeśli uwolnisz w kobiecie jej potencjał to znacznie zwiększasz swoje szanse na pozytywne zakończenie.

Bezpieczeństwo i zaufanie

Dwie niezwykle istotne sprawy – bez których nie możesz nawet liczyć na szybkie domknięcie kobiety. Są one o tyle ważne, że dają kobiecie komfort i nie powodują powstawania wymówek, które oddalałyby Cię od zbliżenia. Zaufanie jest kluczowym elementem, kobieta musi wiedzieć, że to co robicie wypływa z wzajemnego przyciągania i chemii jaka się między wami wytworzyła. Jeśli zaczniesz opowiadać o tym jak to dobrze idzie Ci z dziewczynami to jesteś na przegranej pozycji. Pokażesz w ten sposób, że jesteś typem zdobywcy, który lubi pochwalić się swoimi osiągnięciami. Uwierz, że dziewczynie nie zależy na rozgłosie w tej kwestii. Zatem pokaż, że seks jest dla Ciebie czymś naturalnym i nie robisz tego, żeby mieć o czym opowiadać kolegom. Ponadto niezwykle ważne jest poczucie bezpieczeństwa. Skoro w krótkim czasie macie przejść od poznania do seksu to nie możesz sprawiać wrażenia niebezpiecznego. Dlatego daruj sobie zaskakujące niespodzianki co do wyboru miejsca. Prowadź, ale w porozumieniu z kobietą – to nienajlepszy czas na niezapowiedziane atrakcje.

Zdecydowanie

Skoro postanowiłeś przeżyć jednonocną przygodę to musisz się tego trzymać. Nie możesz rozpalić kobiety a potem się rozmyślić – z takiej relacji nic już nie wyjdzie. Jeśli od samego początku pokazujesz się jako seksualny mężczyzna to nie wolno Ci w jednej chwili zmieniać się w kogoś innego. Kobieta może poczuć się niezręcznie. W końcu już tylko parę kroków dzieliło was od zbliżenia, a Ty nagle wszystko przerywasz. Pojawią się różnego rodzaju wymówki i wyrzuty po czym kobieta zapewne zniknie i pozostanie Ci tylko żal po niewykorzystanej sytuacji. Ponadto nie możesz też działać odwrotnie, sympatyczny chłopak, który nagle stara się wejść w mocno seksualną ramę nie zostanie dobrze odebrany. Przez całe podejście musisz być spójny ze swoimi ostatecznymi zamiarami. Szczere wyrażanie intencji może Ci tylko pomóc, wbrew pozorom kobiety kochają seks tak samo jak mężczyźni – a może nawet bardziej!