Pokonaj ostatni ruch oporu

Zbliżenie intymne pary

Udało Ci się poznać i oczarować piękną kobietę, umawiacie się na randki aż w końcu wylądowaliście w mieszkaniu jednego z was. Wszystko zmierza w wiadomym kierunku jednak w pewnej chwili coś się psuje. Napięcie znika, atmosfera przestaje być tak seksualna i po prostu do niczego nie dochodzi. Dodatkowo często kobieta zaczyna mieć różnego rodzaju wymówki, na które mężczyzna stara się logicznie odpowiedzieć. Im dłużej trwa taka rozmowa tym mniejsze szanse na pozytywne zakończenie – w końcu seks to nie negocjacje. Zatem jeśli zdarza Ci się, że w ostatnim momencie napotykasz trudności to pozwól, że pokażę Ci w jaki sposób pokonać tak zwany ostatni ruch oporu.

Skąd to się bierze?

Obawy tego typu wynikają bezpośrednio z kobiecej natury i społeczeństwa w jakim żyjemy. Niestety panujące schematy zachowań i wzorce kulturowe nie pozwalają kobiecie na swobodne spełnianie swoich seksualnych pragnień. Stąd pewna gra pozorów w końcowej fazie uwodzenia jest wręcz nieunikniona. To rolą mężczyzny jest zagwarantowanie bezpieczeństwa i komfortu niezbędnego do szczęśliwego zakończenia sprawy. Ponadto kobieta zawsze będzie stawiać opór, żeby nie wyjść na łatwą. W tym momencie to Ty musisz wziąć na siebie odpowiedzialność za to co się dzieje. Nie ma sensu z tym walczyć ani starać się zmienić jej nastawienia. To swoisty rytuał, którego nie wyeliminujesz w przeciągu jednego wieczoru.

Krok w tył, dwa kroki naprzód!

Metoda małych kroczków pozwoli Ci wyeliminować opór u kobiety, wymaga ona jednak silnego charakteru i dużego opanowania. Całość polega na celowym ochłodzeniu atmosfery a następnie posunięciu się kawałek dalej niż byłeś wcześniej. Pokazujesz w ten sposób, że cała interakcja jest dla Ciebie przyjemnością i nie masz desperackiego parcia na seks. Ponadto nieustannie eskalując kontakt fizyczny dajesz wyraźnie do zrozumienia, że jesteś zdecydowanym mężczyzną. W tym momencie kobieta zostanie pobudzona – taki flirt ze stopniowym i naprzemiennym ochładzaniem oraz podgrzewaniem atmosfery działa rewelacyjnie. Problemem jest natomiast wyczucie całej sytuacji, nie możesz bowiem eskalować zbyt mocno ani też drastycznie wygaszać panującego napięcia. Wystarczy, że w momencie wystąpienia oporów zaproponujesz coś neutralnego jak obejrzenie teledysku na YouTube. W tym samym czasie możesz zaserwować kobiecie delikatny i zmysłowy masaż karku, ze szczególnym uwzględnieniem szyi.

Fałszywy opór

Często bywa tak, że kobieta wzbrania się słowami, podczas gdy jej ciało nie protestuje. To bardzo ważne, abyś dobrze mnie zrozumiał. Zdecydowana odmowa kobieta powinna całkowicie powstrzymać Cię od dalszego działania – jesteś mężczyzną, który potrafi nad sobą zapanować. Są natomiast takie sytuacje, kiedy to kobieta mówi, iż nie powinniście tego robić, ale mimo to nie przestaje Cię całować. Można to potraktować jako test, który ma udowodnić Twoją męskość. Jeśli zaczniesz się w tym momencie tłumaczyć, że to nic złego i takie tam, to możesz zapomnieć o tej kobiecie. To Ty musisz ponieść odpowiedzialność za to co się dzieje. Nie licz, że dziewczyna się na Ciebie rzuci i wykorzysta na wszystkie możliwe sposoby – takie rzeczy dzieją się tylko w filmach. Dlatego to do Ciebie należy podjęcie ryzyka i posunięcie sprawy do przodu. Jak widzisz nie ma w tym żadnej filozofii, liczy się natomiast zdecydowanie i pewność siebie. Te dwie rzeczy przewijają się w każdym artykule dotyczącym uwodzenia. To podstawy, które obowiązują zawsze i na wszystkich poziomach interakcji – dlatego staraj się je trenować.

Sytuacja bez wyjścia

Musisz pogodzić się z tym, że czasem spotkasz kobiety, które z jakichś powodów nie będą miały ochoty na seks. Warto spróbować skorzystać z poznanych technik jednak nie gwarantują one sukcesu. Trzeba się pogodzić z takimi sytuacjami – nigdy nie będzie tak, że osiągniesz sukces za każdym razem. To byłoby nie tylko zbyt proste, ale też niesamowicie nudne!