Rola logistyki i psychiki

Łóżko w sypialni

Zakładam, że jesteś już mężczyzną, który potrafi nawiązać kontakt z nieznajomą kobietą, wie w jaki sposób należy prowadzić interakcję, jednak miewa problemy w ostatniej fazie uwodzenia. Jeśli nie bardzo wiesz dlaczego nie udaje się Cię doprowadzić do stosunku z kobietą to mam nadzieję, że znajdziesz tu rozwiązanie swojego problemu. Dla nas mężczyzn wszystko jest o wiele prostsze, ponieważ kierujemy się logiką, kobiety które mają tendencje do kierowania się emocjami wymagają zupełnie innego podejścia. Dlatego, jeśli chcesz zwiększyć swoją skuteczność i zrozumieć dlaczego pewne zachowania nie przejdą musisz pojąć rolę emocji.

Kobieca psychika

Na ten temat można by napisać wiele książek, ale i tak pozostałby on tylko delikatnie zarysowany. Jeśli do każdej osoby podejdziemy indywidualnie to szybko zobaczymy jak dużo możliwych zachowań musielibyśmy przewidzieć. Zamiast skupiać się na wszystkim z osobna zajmijmy się wspólnymi dla wszystkich kobiet fundamentami. Jednym z nich jest zaufanie – nie ma mowy, żeby kobieta spędziła z Tobą noc, jeśli Ci nie ufa. Dla Ciebie może się to wydawać dziwne, bo jak w przypadku ONS (One Night Stand)  można w ogóle mówić o zaufaniu. Jednak jeśli dopuścisz do głosu emocje to zobaczysz, że czasem zdarza się poznać kogoś, kto wzbudza u nas pozytywne odczucia już od pierwszych chwil. Jeśli działasz w ten sposób na kobietę i ona poczuje, że jesteś jej bratnią duszą, z którą rozumie się bez słów to masz zielone światło do dalszego działania.

Drugą niezwykle ważną rzeczą jest szczerość, musisz być spójny z tym co mówisz i zachowywać się w określony sposób. Na pewno udawanie jakiegoś cwaniaka nie wyjdzie Ci na dobre. Zrozum, że kobiety mają niezwykły dar do rozpoznawania sztuczności w męskim zachowaniu. Skoro oszukujesz ją na samym początku znajomości to czemu potem miałbyś tego nie robić. Jak w związku z tym kobieta ma Ci zaufać i pójść z Tobą do łóżka. To po prostu niemożliwe, nie możesz tłumaczyć się flirtem czy niewinnym kłamstewkiem – mężczyzna nie ucieka się do takich rzeczy, jeśli ma dość pewności siebie do działania.

Logistyka kluczem do celu

Nawet dobrze prowadzona interakcja może się rozsypać w jednej chwili, jeśli nie będziesz przygotowany logistycznie do dalszego działania. Dla mężczyzn każde miejsce jest dobre do okazywania sobie uczuć. Kobiety w tej kwestii są jednak znacznie bardziej powściągliwe i możesz wszystko zepsuć próbując doprowadzić do wspólnej zabawy w parku czy klubowej łazience. Takie rzeczy są oczywiście wykonalne, ale jest to opcja wymagająca większego przygotowania, wzbudzenia nieco innych emocji.

Nic nie sprawdza się tak dobrze jak własne mieszkanie. Dajesz wtedy kobiecie poczucie bezpieczeństwa i dużą dozę prywatności. Będzie wtedy pewna, że nie zobaczą jej żadni znajomi a także poczuje się komfortowo. W końcu miejsce, w którym na co dzień mieszkasz powinno być w jakiś sposób zadbane i czyste. Dlatego tak ważne jest, aby dbać o względny porządek w mieszkaniu. Trzeba również pamiętać o paru niezbędnych przedmiotach jak zapasowa szczoteczka do zębów czy czysty ręcznik. Często to właśnie brak takich drobiazgów powoduje, że kobieta zaczyna robić sobie wymówki po czym wraca do swojego mieszkania. Tego typu błędy są proste do wyeliminowania jednak wymagają przygotowania i rozważenia wielu możliwości. Najprościej jest potraktować całą sytuację jak odwiedziny gościa. Zastanów się co takiego byłoby Ci niezbędne, aby poczuć się komfortowo w obcym mieszkaniu, a także jakie rzeczy momentalnie by Cię odrzucały. W ten sposób szybko spostrzeżesz co należy poprawić, aby zapewnić jak najlepsze warunki do przyjmowania kobiet.

Czy to naprawdę takie ważne?

Zapewne spotkasz w swoim życiu kobiety, którym nic nie będzie przeszkadzało. Jest cała masa dziewczyn, dla których każde miejsce, gdzie nikt was nie widzi, jest tym idealnym, aby oddać się wspólnej zabawie. Natomiast jeśli celujesz w kobiety dbające o swoją opinię i nieco niezdecydowane to musisz zadbać o tę ciężką do zdefiniowania atmosferę. Wzbudzone napięcie i pożądanie nie może zostać drastycznie wygaszone przez brak miejsca, tak spalona sytuacja nie daje wam już żadnej przyszłości. Gdy już nabierzesz wprawy to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zaczął tworzyć atmosferę przygody i spontaniczności, która pozwoli Ci na seks w przedziwnych miejscach. Grunt to dobre przygotowanie i pamięć do szczegółów.