Jak skutecznie wykorzystywać metody uwodzenia?

Drogowskaz wskazujący kierunek do szczęścia

Jako, że temat uwodzenia zapewne nie jest Ci obcy to doskonale zdajesz sobie sprawę, że w życiu każdego początkującego uwodziciela przychodzi taki moment kiedy to zaczyna praktykować. Całe dnie spędzone na nauce wszystkich niuansów wybranej metody, rozpatrywanie możliwych scenariuszy i układania w głowie schematów interakcji wreszcie mają zdziałać dla Ciebie cuda. Okazuje się, że pomimo tak starannego przygotowania, zadbania o wszystkie szczegóły i wyuczeniu się na pamięć każdej dostępnej techniki nie idzie Ci tak, jakbyś tego oczekiwał. Zamiast wracać do powtórnej nauki całego materiału powinieneś wyciągnąć wnioski z tego co się stało i zacząć efektywnie wykorzystywać nabytą wiedzę.

To tylko drogowskaz

Nigdy nie będziesz w stanie przewidzieć każdej możliwej sytuacji – nie oczekuj zatem, że zgłębiając jakąś metodę dojdziesz do miejsca, w którym nic już Cię nie zaskoczy. Rzeczywistość jest o wiele bardziej złożona i musisz nauczyć się samodzielności. Techniki mają Cię wyłącznie naprowadzić na właściwe tory. Dostajesz całą garść gotowych rozwiązań jednak to do Ciebie należy wybór – musisz świadomie z nich korzystać, żonglując nimi tak, aby utworzyły najlepszą kombinację dla danej sytuacji. Musisz zdawać sobie sprawę, że nie istnieje żaden wzór, który przeprowadzi Cię przez całą interakcję z kobietą. Im szybciej sobie to uświadomisz, tym szybciej zaczniesz czerpać korzyści z wybranej metody.

Całościowe spojrzenie

Gdy po raz pierwszy trafiasz na daną metodę możesz odnieść wrażenie, że składa się ona z luźno powiązanych fragmentów. Musisz jednak wiedzieć, że aby dana technika była skuteczna powinna zostać użyta w sposób kompletny. Wszystkie części są ze sobą w jakiś sposób połączone, często jeden krok stanowi podkład i wprowadzenie dla kolejnego. Wyrywanie z kontekstu poszczególnych części zaburzy całość i nie pozwoli na prawidłowy rozwój sytuacji. Dlaczego to takie ważne? Otóż jeśli zaczniesz mieszać, zmieniać kolejność i modyfikować elementy metody może się okazać, że zamiast intrygującego mężczyzny kobiecie będzie jawić się obraz niespójnego i sztucznego faceta. Musisz zachować ciągłość, kobiety kierują się emocjami, tak więc jeśli Twoja strategia będzie przemyślana, to eskalacja nie przysporzy Ci trudności – kobieta zostanie na nią przygotowana.

Potrzeba czasu

Każda metoda ma swojego autora, który tworzył ją i dopracowywał tak, aby to jemu przynosiła jak najlepsze rezultaty. Jak wiesz ludzie znacznie się między sobą różnią dlatego nie możesz oczekiwać, że jakaś metoda będzie idealnie odzwierciedlać Twoją osobę. W początkowej fazie będziesz musiał się wcielić niejako w wyimaginowaną postać. Wszak do tej pory byłeś sobą i widzisz jakie są tego rezultaty – zamiast spędzać czas z kobietą musisz czytać o tym jak ją zdobyć. Czy takie aktorstwo jest złe? W moim odczuciu nie, w końcu w jakiś sposób musisz się zmienić. Jeśli przez dłuższy czas będziesz stosował określone techniki i powtarzał określone zachowania to staną się one Twoim nawykiem. Ciężko dokładnie określić ilości czasu niezbędną do całkowitej absorpcji nowych zachowań. Trzeba jednak zaznaczyć, że według psychologów regularnie powtarzane czynności wchodzą w skład naszej osobowości. Płynąca z tego konkluzja jest dość prosta, jeśli będziesz systematycznie się rozwijał to zmienisz się w postać, którą przez jakiś czas odgrywałeś.

Kalibracja

Nigdy nie spoczywaj na laurach i nie wierz we wszystko co czytasz. Jeśli autor zakłada, że dany tekst powinien wywołać specyficzną reakcję, ale w rzeczywistości obserwujesz coś zgoła innego to nie doszukuj się winy w ludziach. Strategie mogą zawierać błędy, niedopowiedzenia, a także często nie uwzględniają różnic kulturowych. Zatem nie przyjmuj porad za pewnik, musisz być gotowy do drobnych modyfikacji, które pozwolą Ci się dopasować do środowiska w którym przebywasz. Zobaczysz, że dzięki temu szybko zaczniesz poprawiać swoje kontakty z ludźmi.