Jaką metodę powinienem wybrać?

Para idąca ścieżką

Jeśli nawet pobieżnie interesowałeś się tematyką uwodzenia to zapewne zauważyłeś, że istnieje bardzo wiele przeróżnych metod, które mają zapewnić Ci końcowy sukces. Początkowo trudno jest się zdecydować na wybór jednej z nich stąd też nowicjusze mają tendencje do mieszania wszystkiego i używania jak leci. Na dłuższą metę takie działanie nie może przynieść pożytku, strategie zostały wymyślone i opisane po to, aby się ich trzymać. Samowola w działaniu jest dopuszczalna, jednak aby się jej podjąć trzeba być już nieco bardziej doświadczonym. Skąd zatem masz wiedzieć, która metoda będzie dla Ciebie najlepsza i od czego powinieneś zacząć aby nie marnować czasu? Jest kilka wskazówek, które mogą okazać się przydatne.

Bądź spójny

Jeśli metoda ma zadziałać to musi w jakimś stopniu odzwierciedlać Twoją osobowość, w przeciwnym wypadku będziesz wyglądać jak maszyna, która serwuje zaprogramowane teksty i zachowania. Musisz zatem zwrócić uwagę na to, aby jak najwięcej elementów danej metody pokrywało się z Twoim stylem bycia. Jeśli nigdy nie wyrażasz swoich myśli w sposób bezpośredni to zacznij od tych strategii, które pozwalają na bycie neutralnym w początkowej fazie. Natomiast jeśli czujesz, że w głębi duszy jesteś pewnym siebie mężczyzną tylko brakuje Ci planu działania to postaw na te strategie, w których bezpośredniość, szczerość i jasny przekaz są podstawami.

Co chcesz osiągnąć?

Pytanie może wydawać się zupełnie nie na miejscu jednak musisz sobie zdawać sprawę z tego, że ludzie są różni i zupełnie inaczej reagują w zależności od sytuacji. Tak samo będzie z uwodzeniem, jedne metody w danych okoliczność działają lepiej od innych. Jest to zupełnie naturalne, ciężko bowiem, żeby niezależnie od wszystkiego za każdym razem odnosić sukces – tak się po prostu nie da. Zatem zastanów się gdzie chcesz działać i jak miałaby wyglądać cała interakcja z kobietą. Jeśli zależy Ci na zawieraniu znajomości w niezobowiązujący sposób, lubisz napić się z kimś kawy to spróbuj Mystery Method. Jeśli chcesz szybko oczarować dziewczynę, pokazać jej, że jesteś dominującym typem faceta to nie wahaj się ani chwili i skorzystaj z rad jakich udziela BadBoy. Masz problem w związku i czujesz, że całość wymyka Ci się z rąk, nie wiesz jak pokazać swoje zdecydowanie, jak sprawić, żeby kobieta poczuła się przy Tobie jak przy prawdziwym facecie? Tutaj wbrew pozorom przydatne okazuje się podejście najbardziej szczerego uwodziciela, człowieka o pseudonimie DavidX. Dowiesz się jak może wyglądać związek oparty na szczerości, szacunku i zaufaniu – będziesz miał okazję stać się czarującym a zarazem niezwykle męskim facetem.

Żadna metoda nie działa

Jeśli wydaje Ci się, że żadna z metod nie przynosi rezultatów i w dalszym ciągu tkwisz w tym samym miejscu to muszę Cię rozczarować – coś z Tobą jest nie tak. Najczęściej objawia się to tym, że w pewnym momencie, niezależenie od wybranej metody trzeba się przełamać i zrobić coś wbrew sobie. Na ogół mężczyźni pomijają tę część i myślą, że wszystko jakoś tam samo się potoczy – niestety tak się nie dzieje. Pamiętaj, że gdyby jakaś część strategii była pomijalna i niczego nie wnosiła to już dawno zostałaby usunięta przez jej twórcę. Zatem, gdy następnym razem zaczniesz narzekać, że coś tutaj nie gra zrób szczery rachunek sumienia. Pewnie szybko znajdziesz punkty, w których sobie odpuściłeś albo nagiąłeś je w takie sposób, że ich sens został zupełnie zniekształcony.

Metoda na zawsze?

Czy powinieneś przez cały czas stosować tą samą metodę skoro przynosi efekty? Są wady i zalety takiego rozwiązania. Na pewno nabierzesz niezwykle dużej płynności w tym co robisz i zaczniesz wykonywać pewne rzeczy całkowicie naturalnie. Po pewnym czasie nikt nie będzie już w stanie dostrzec, że to wyuczone zachowania. Odnośnie wad sprawa wygląda zdecydowanie subtelniej. Być może gdybyś spróbował innej metody odnosiłbyś zdecydowanie bardziej spektakularne sukcesy? Ponadto możesz zacząć odczuwać swoistą niechęć do samego siebie wynikająca z poczucia aktorstwa – nie będziesz wiedział czy kobietą podobasz się Ty, czy postać, którą wykreowała wdrożona strategia. Do uwodzenia trzeba podejść odpowiedzialnie, inaczej można się zagubić i zatracić w całym tym świecie.